Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img

Нормальна робота підприємства сьогодні неможлива без побудови єдиної корпоративної інформаційної системи. Завдяки СКС (структурована кабельна система) всі ресурси підприємства — від локальної обчислювальної мережі до систем безпеки можуть функціонувати як єдине ціле. Ми виконуємо весь комплекс робіт, пов’язаних з побудовою кабельних комп’ютерних, телефонних, телевізійних та радіомереж, а також систем телемеханіки та диспетчеризації.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ СЛАБОТОЧНІ МЕРЕЖІ
ПОЖЕЖНА І ОХОРОНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ
ТЕЛЕФОННИЙ ЗВ'ЯЗОК І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
АВТОМАТИЗАЦІЯ ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЇ, КОНДИЦІОНУВАННЯ
ЛОКАЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ МЕРЕЖІ
СИСТЕМА КОНТРОЛЯ ДОСТУПУ
ЕТАПИ РОБІТ

ВИЇЗД ФАХІВЦЯ ЗА АДРЕСОЮ ОБ'ЄКТУ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ ДЕТАЛЕЙ
СКЛАДАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ВАШИХ ВИМОГ І ПОБАЖАНЬ
СКЛАДАННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРОЕКТУ І КОШТОРИСУ ВИТРАТ
НАПИСАННЯ ПЛАНУ З МОНТАЖУ І УЗГОДЖЕННЯ З ЗАМОВНИКОМ
МОНТАЖ СИСТЕМ
ЗАПУСК І КОНТРОЛЬ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ МЕРЕЖІ
МОНТАЖ СКС

Структуровані кабельні системи складають технічну основу для інформаційної інфраструктури будівель, а також забезпечують передачу сигналів, роботу систем безпеки та життєзабезпечення об’єктів. СКС – це чітко інтегрована система, яка поділена на підсистеми і складається з різних видів кабелів, сполучних компонентів та допоміжного обладнання.

Монтаж СКС складається з:

<br>ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ

fancybox
ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

У штаті працюють висококваліфіковані інженери, в кейсі яких будівництво понад 300 простих та складних слаботочних мереж.

fancybox
ОПЕРАТИВНІСТЬ

Будуємо без пауз, від етапу до етапуfancybox
БЕЗПЕКА

Укладаємо офіційний договір, надаємо гарантію на виконані роботи


fancybox
ВИСОКОНАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Використання якісного обладнання дозволяє забезпечити коректну роботу мережі без помилок та збоїв. При цьому ми гарантуємо високу надійність функціонування комп’ютерних систем.

fancybox
ЯКІСТЬ

Безапеляційно дотримуємося норм і стандартів

 

 

fancybox
ПОВНИЙ СПЕКТР ПОЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ

Ми займаємося індивідуальним підбором обладнання, яке максимально точно відповідатиме поставленому завданню. Виконуємо проектування, монтаж та контроль роботи слаботочних систем

Залишити заявку

    Слаботочні системи СКС– це основа роботи сучасних телевізійних та інтернет-мереж, систем відеоспостереження, охорони, пожежної безпеки та інших, зокрема локальних, комунікаційних мереж. Без них сьогодні важко уявити повноцінне функціонування міської та заміської інфраструктури.

    У зв’язку з масштабністю монтажних робіт, проектування слаботочних систем бажано здійснювати ще на стадії розробки проекту будівлі, а встановлення проводити паралельно з будівництвом. Як варіант, монтаж СКС можна виконувати і на етапі капітального ремонту. Зважившись же на установку або переустановку слабочних систем в уже готовій будівлі, замовник повинен розуміти, що дані роботи будуть пов’язані не тільки з певними незручностями, але й з додатковими витратами.