Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img

Оренда оптоволоконних ліній зв’язку допомагає телекомунікаційним компаніям та корпоративним клієнтам економити на будівництві та обслуговуванні власних мережевих інфраструктур. Оренда ВОЛЗ дозволяє компаніям встановити пряме з’єднання між своїми офісами по вже існуючих трасах, а за індивідуальних потреб організацій, можливе прокладання волоконно-оптичного кабелю до необхідної точки присутності. На відміну від мідних магістралей, волоконно-оптичні канали зв’язку мають високу пропускну здатність і мінімальне загасання сигналу в лінії, а також вважаються більш захищеними з точки зору інформаційної безпеки..

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ВОЛЗ
ДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ СИГНАЛУ
ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕШКОД
ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
ВИСОКИЙ ЗАХИСТ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ
ВЕЛИКА ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ КАБЕЛЯ
МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ШВИДКІСТЬ ДО 40 ГБ/СЕК
МИ ГАРАНТУЄМО
ШВИДКЕ УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВИГІДНА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ МЕРЕЖІ
ВИСОКІ ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
ЯКІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ "АСТЕЛНЕТ"

fancybox
НАДІЙНІСТЬ

Надаємо оптику в оренду з 2015 р. по Києву, а також в комерційні дата-центри – ДеНово, Бімобайл, Юнайтед DC

fancybox
ШВИДКІСТЬ

Ви отримуєте високу швидкість обміну даними, а також можливість з’єднання з каналами міжнародних операторів

fancybox
ЗРУЧНІСТЬ

Компанія Astelnet бере на себе витрати на проектування, будівництво та введення в експлуатацію мереж

fancybox
ГНУЧКА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Вартість розраховується індивідуально для кожного проекту.

fancybox
ЯКІСТЬ

Зварюємо оптику без згасань, якість виконаних робіт підтверджуємо результатами вимірів.

fancybox
ШВИДКА РЕАКЦІЯ

Оперативно усуваємо неполадки будь-якої складності, аварійна бригада чергує в режимі 24 на 7 на 365

Залишити заявку

    Оренда оптичних волокон представляється найбільш цікавою та вигідною для багатьох компаній, оскільки проблеми з обслуговуванням, контролем стану та утриманням мережі, ремонтом, взаємодією з адміністративними органами, задіяними в даному процесі, лягають на плечі орендодавця. Орендодавець перебирає всі фінансові відносини з постачальниками, які надають свою інфраструктуру для розміщення ВОЛЗ. Оренда оптичних волокон у волоконно-оптичному кабелі дозволяє уникнути значних разових витрат на прокладання волоконно-оптичного кабелю та значно скорочує час отримання сервісу.

    Послуга оренди каналів зв’язку призначена для вирішення завдань по об’єднанню територіально рознесених об’єктів інфраструктури (офіси, термінали, серверне обладнання на віддалених майданчиках та ЦОД) до єдиної логічної захищеної локальної приватної мережі організації. Віртуальні канали зв’язку є економічно ефективною, а іноді і єдиною можливою заміною фізичним каналам зв’язку (прямий кабель, радіоканал, оренда волокна) .

    Ви отримуєте можливість створювати телефонні канали зв’язку, логічно поєднувати об’єкти, розташовані як на сусідніх вулицях, так і рознесені по різних країнах та містах. Таке об’єднання може надати Вам перевагу використання спільної телефонної мережі організації та створити єдину корпоративну мережу даних, а також вирішить проблему передачі важкого контенту через локальну мережу.